Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/seofabry1/public_html/galeria777.pl/wp-content/plugins/wordpress-firewall.php on line 245
jakie jest najwieksze centrum handlowe w polsce | galeria777.pl

jakie jest najwieksze centrum handlowe w polsce

jakie jest najwieksze centrum handlowe w polsce

English Country DOMÓW Przypomnijmy Magia Dzieciństwa

Plany angielskim domu wyewoluowały z domków lokatorów na dużych dworów w Zachodniej Anglii w średniowieczu. Początkowo te proste struktury zostały ukształtowane z Szachulec lub kamienia, i pokrytych strzechą dachach wysokich celu ułatwienia spływu deszczowej. Dla wielu ludzi, archetypowym English domek domu jest obraz książeczka z małym mieszkaniu położonym na drzewach na końcu drogi kraj, z dymu zwijały się z komina i krzewów róży wspinania się po ścianach na strzechą; Przy niewielkim starcy i kobiety patrząc na małych, ołowiowej okien otoczony przez okiennice i skrzynka na kwiaty. Jest coś w tym obrazie, który jest niewątpliwie atrakcyjna, a co sprawia, rustykalnym stylu Żyjąc marzeniem wielu współczesnych mieszkańców miast. Z drugiej strony, ten obraz jest równoznaczne ciasnocie życia, ciemne wnętrza, a może kilka nowoczesnych udogodnień. W celu określenia ciągłe odwołania rustykalnym życia, słowa, które przychodzi na myśl, to "komfort", "prostota", "urok", "Intymność" i "romans" zamiast wymęczony, pretensjonalne wielkościowe, powiedzmy dom luksusowe nieruchomości plany rezydencji. Chodzi o to, że w rustykalnym stylu życia jest stan umysłu, tak samo, jak w obecności fizycznej.

Aby zrozumieć odwołanie angielskiego cottage życia, wracam pamięcią do najszczęśliwszych scen z dzieciństwa: The Snug nory ukryte pod grubą krzewu bzu; drzewo fort trzymała wysoko w kończynach klon; szafa na poddaszu z jego tajne migracja simatic s5 przejście sposób pod schodami; łóżko piętrowe w domku letnim zawalone grubymi kocami. Co te wspomnienia mają wspólnego? Jak się czujesz, kiedy ukrywali się i grać w nich swoim rodzeństwem i rówieśnikami? Dla większości ludzi, rustykalnym stylu życia przywołuje te forty, szafy, zagłębień - przytulne, tajne szczęśliwych miejsc dzieciństwa.
Artykuł dzięki: