Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/seofabry1/public_html/galeria777.pl/wp-content/plugins/wordpress-firewall.php on line 245
centrum handlowe bartoszyce jakie sklepy | galeria777.pl

centrum handlowe bartoszyce jakie sklepy

centrum handlowe bartoszyce jakie sklepy

Nie pozwól rząd Take the House

użytkownik płaci

Dziś żyjemy w "użytkownik płaci" społeczeństwa, a jeśli masz zapisane na emeryturę i opłacił domu to właśnie może być to, że są w niekorzystnej sytuacji, przynajmniej jeśli chodzi o opiekę starszego. To prawie brzmi uczciwie prawda? Ale faktem jest, że to kosztuje od 40.000 $ i 42.000 $ rocznie do utrzymania osoby w starszym opieki i coraz więcej ludzi będzie w opiece jak wyżu demograficznego hit wieku emerytalnym i poza nią, rząd Nowej Zelandii po prostu nie stać na pokrycie tych kosztów ,

Robiąc rozważne rzeczy i oszczędzania na emeryturę i spłaty kredytu hipotecznego na dom rodzinny został bardzo prawdopodobne, zmniejszyła swoje uprawnienia do opieki mieszkaniowej dotacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

centrum handlowe bartoszyce jakie sklepy

Od pewnego czasu, koszt utrzymania osoby w starszym opieki zostało poddane "użytkownik płaci" reżimu i kwalifikujących się do dofinansowania opieki mieszkaniowej został poddany najpierw stosując swoje aktywa i przychody aż dopuszczalnych poziomów.

Więc jakie są progi wartościowe? Można przypomnieć, że poprzedni rząd Partii Pracy zmienione progi obowiązują od 1 lipca 2005 roku i postanowił, że limity aktywów wzrośnie o $ 10.000, ze skutkiem od dnia 1 lipca każdego roku, aż w teorii testowania aktywów nie będzie już istnieć. Począwszy od 1 lipca 2009 roku jedna osoba (lub pary, gdzie oboje są pod opieką) może mieć $ +190.000 aktywów i kilka, gdzie tylko jedna jest w opiece mogą mieć $ +95.000 aktywów oprócz domu rodzinnego aparat tlenowy, które jest zwolnione, gdy partner lub dziecko pozostające na utrzymaniu w nim żyją.

Niezawodny sposób, aby chronić swój majątek jest oczywiście, aby przenieść je do ufności rodzinnym we właściwy i terminowy.

Jeśli po kwestie o wadze czujesz, że zaufanie nie jest realną opcją dla ciebie, być może dlatego, że czujesz, że możesz opuściły go zbyt późno, a czas nie jest po twojej strony, faktem jest, że istnieją inne opcje do Ciebie.
Artykuł dzięki: